Yandan Düğmeli Kolay Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? (Baştan Sona Anlatım) – örgü modelleri – knitting

Örgü örmeyi Pratik Yazar‘la seven tüm takipçilerimize merhabalar. Bebek yeleği modellerimize, çok trend olan bir model ve tabiki baştan sona detaylı anlatım farkımızla 3 yaşa kadar giyilebilen yandan düğmeli bebek yeleği anlatımı ile devam ediyoruz. Pratik Yazar YouTube kanalımızda daha fazla baştan sona anlatım videosu görmek için lütfen Abone Ol butonuna tıklamayı unutmayınız. Bu arada videomuzu beğenip, paylaşırsanız seviniriz.

Videomuzda detaylı bir şekilde baştan sona anlatımını yaptığımız yandan düğmeli bebek yeleği örgü modeli 3 yaşa kadar giyilebilir. Kullandığımız iplik markası Classic Alize Lana Gold (http://www.alize.gen.tr/index.php?is=urun_detay&id=117)

Kullandığımız şiş numarası ise 4 numara. Örgümüze 106 imek çekerek başlıyoruz. Bu örgüyü haroşa tekniği ile yapıyoruz. Önde ve arka tarafta düz örgü uyguluyoruz. Önde ve arka tarafta 3 sıra düz örgü ördükten sonra ilmek yeri yapacağız. 4. sırada ise sonda 4 ilmek kalana kadar düz örgü ile örmeye devam ediyoruz. Sondaki 4 ilmekte ilik yeri yapacağız. Düğme ilik yeri yeri yapmak için sonda kalan 4 ilmekten ilk 2 tanesini kesiyoruz ve kalan son 2 ilmeği düz örgü ile örüyoruz. Anlatımımızın devamı için videomuzu izleyebilirsiniz.

youtube_aboneolurmusun

Akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız telefon veya tabletinizdeki Google Play Store’da Pratik Yazar kelimesini aratıp ücretsiz uygulamamızı yükleyebilirsiniz. Böylelikle güncel videolarımıza da takip edebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.pratikyazarofficial&hl=tr

YouTube Kanalımıza Ücretsiz Abonelik İçin Tıklayınız: https://goo.gl/JREWzZ
Android Uygulamamız: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.pratikyazarofficial&pageId=104948882519580633375
Facebook: https://www.facebook.com/pratikyazar
Instagram: https://www.instagram.com/pratikyazar
Twitter: https://twitter.com/pratikyazar
Google+: http://google.com/+Pratikyazar


Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir