Marketlerin Kampanya Kataloglarının Takibi

Marketlerin Kampanya Kataloglarının Takibi
Marketlerin Kampanya Kataloglarının Takibi

Market kampanyaları günümüzde pek çok kişi tarafından takip edilmektedir. Neredeyse herkes evinin ya da iş yerinin ihtiyacını marketlerden karşılamaktadır. Özellikle aileler ayın belli döneminde evlerinin ihtiyaçları için listeler yapmakta ve bu listeler doğrultusunda alışverişlerini yapmaktadır. Aile bütçesinin sınırları doğrultusunda olabildiğince uygun fiyatlı alışveriş yapmak bir sorundur.

Marketler yaptığı kampanyalarla bir çok üründe ciddi manada indirimler yapmaktadır. Öncelikle büyük marketlerde sirkülasyonun fazla olması sebebiyle taze ürünler bulunmaktadır. Meyve ve sebze seçenekleri arasında neredeyse bir çok alternatife göre en taze ürünler büyük marketlerde görülmektedir. Özellikle et ve et ürünleri tazeliği bakımından her zaman marketlerin kasap reyonu tercih edilmektedir.

Bununla birlikte marketlerin tercih edilmesinin nedenlerinin başında bütün reyonların bir arada olmasıdır. Market içerisinde meyve ve sebze reyonu, et ve et ürünleri reyonu, içecek reyonu, kuruyemiş reyonu ve pek çok diğer reyon bir arada bulunmaktadır. Bu sayede alışveriş yapacak olan kişiler bir markete giderek bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmekte ve dükkân dükkân gezmesine gerek kalmamaktadır. Marketlerin tercih edilme nedenlerinden bir tanesi de yapılan indirim ve kampanyalardır.

Market İndirimleri ve Kampanyaları

Pek çok kişi marketten alışveriş yaparken özellikle kampanya ve indirim olan marketleri tercih etmektedir. Aile bütçesini ve mutfak bütçenizi iyi değerlendirmek adına marketlerin sunduğu indirim ve kampanyalar bir fırsattır.

Market indirimleri bazı durumlarda belli ürünleri bazı durumlarda da belli reyonları kapsamaktadır. Bu ürün indirimlerini ve reyon indirimlerini takip etme sayesinde bazı durumlarda normal fiyatının yarısına kadar ucuza ürün satın almak mümkün olabilmektedir.

Marketler yaptıkları kampanyaları insert ve kataloglarla tüketicilere duyururlar. Yapılan bu kampanyaların hepsini bir araya getiren marketiniz.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Ekonomik Marketler

Özellikle son yıllarda ülkemizdeki zincir marketlerin bir çok noktada şubesi bulunuyor. Bu marketler diğer süpermarketlere göre daha ucuz ürün satma hedefi izliyor. A101, BİM ve ŞOK market ülkemizde en çok yayılmış zincir marketlerdir.

Bu marketler yapılan planlama ile bazı maliyet kalemlerini düşürerek daha uygun fiyata ürün satışı yapmaktadır. Bu tarz marketler her üründen az kar ederek veya ürünleri kendileri ürettirerek daha uygun fiyata satış yapmayı hedeflemiştir. Bu marketlerin ve diğer zincir marketlerin indirimlerini marketiniz.com’dan takip edebilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir