Kulaklı Bere Nasıl Yapılır? (Baştan Sona Anlatım) – bere modelleri – örgü modelleri

Tüm Pratik Yazar takipçilerimize merhabalar. Öncelikle ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yönelik yapılan hain saldırıları nefretle kınadığımızı belirtmek isteriz. Şerden, kandan ve kaostan beslenen bu hainler asla emellerine ulaşamayacaklardır. Ülkemizin neresinde olursa olsun huzurumuzu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.

Bu videomuzda sizlere şimdilerde moda olan yetişkinler için kulaklı bere yapımını baştan sona anlattık. Kullandığımız iplik markası Kartopu Zambak. Kullandığımız ipin renk kodu K792.

Şiş olarak 5 numaralı şiş kullanacağız.

Kulaklar için 3,5 numara tığ kullanacağız.

Örgümüze 64 ilmek çekerek başlıyoruz. 64 ilmek çektikten sonra sıra sonuna kadar 2 düz, 2 ters olarak örüyoruz. Yani lastik örgü olarak örmüş olacağız. Sonra arkayı çevirdiğimizde baş taraftakilerin düz olduğunu göreceksiniz. Bu sefer düz olan örgülere düz, ters olan örgüleride ters olarak sıra sonuna kadar örüyoruz. Yazımızın devamı için videomuzu izleyerek daha kolay anlayabilirsiniz.

Akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız telefon veya tabletinizdeki Google Play Store’da Pratik Yazar kelimesini aratıp ücretsiz uygulamamızı yükleyebilirsiniz. Böylelikle güncel videolarımıza da takip edebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.pratikyazarofficial&hl=tr
—————————————————
Farklı örgü modelleri için www.nazarca.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
—————————————————

Kanalımıza Abone Olmak İçin Tıklayınız: https://goo.gl/JREWzZ
Android Uygulamamız: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.pratikyazarofficial&pageId=104948882519580633375
Facebook: https://www.facebook.com/pratikyazar
Instagram: https://www.instagram.com/pratikyazar
Twitter: https://twitter.com/pratikyazar
Google+: http://google.com/+Pratikyazar

Belki bunları da beğenirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir