Karaca ile Granit Devri Başladı

Karaca’nın tamamen doğal granitten ürettiği BioGranit tava ve tencereler hem çizilmiyor, hem de makinede yıkanabiliyor.

Çizilmeyen ve yıkanabilen Karaca BioGranit serisi ile herhangi bir yağ kullanmanıza da gerek yok. Bu şekilde sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz. BioGranit tencere ve tavaların en önemli bir diğer özelliği ise eşit ısı dağılımı sağlamaları. Bu sayede pişirdiğiniz yemeklerden eşit derecede lezzet alabilecek, yemeklerinizin gerçek tadını hissedebileceksiniz. Zemini kanallı bir yapıda olan BioGranit tencere ve tavalar İtalyan pişirme tekniklerini referans almış. Bu özellik sayesinde pişirdiğiniz yemekler direkt ocak ısısını almıyor. Bu sayede eşit ısı dağılımı sağlanıyor.
BioGranit teknolojisinin ilk kez kullanıldığı bu tencere ve tavalar ile yemeklerinizden ayrı bir lezzet alacaksınız. Herhangi bir aşınma ve metal çatal, bıçak, kaşıkla çizilmeyi önleyen teknik alt yapısı sayesinde pişirdiğiniz yemeklerde metal kaşık ve çatal da kullanabiliyorsunuz. 5 yıl garantisi bulunan BioGranit tencere ve tavaları bulaşık makinelerinizde de kullanabilirsiniz

BioGranit teknolojili bu ürünlere Karaca Shop web sitesinden ulaşabilirsiniz.

youtube_aboneolurmusun

Sorularınız olursa videonun altında ki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Eklediğimiz videolarımızı sosyal paylaşım ağlarınızdan paylaşırsanız seviniriz. Yeni videolarımızdan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın. İzlediğiniz için teşekkür ederiz.

Hızlı Abonelik İçin Tıklayınız: https://goo.gl/JREWzZ
Android Uygulamamız: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.pratikyazarofficial
Facebook: https://www.facebook.com/pratikyazar
Twitter: https://twitter.com/pratikyazar
Google+: http://google.com/+Pratikyazar

Belki bunları da beğenirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir