Ebruli Kolay Çocuk Yeleği Nasıl Yapılır? (Baştan Sona Anlatım) – örgü çocuk modelleri

Bugün sizlerle tekrar 3 yaşa kadar giyilebilir kolay bir yelek yapacağız. Kullandığım malzemeler; YarnArt Baby Active marka ip.

4 numara şiş ve bir tane misinalı şiş ise diğer kullandığım malzemeler.

Örgümüze 62 ilmekle başlıyoruz. Örgümüzü ön ve arka tarafta haroşa tekniği ile öreceğiz. Önde ve arkada düz örgü olarak 70 sıra örüyoruz. 70 sıra ördükten sonra başlangıç ipliğimiz sol tarafta kalmalı. Daha sonra ilk 21 ilmeği düz örüyoruz. Daha sonra bu 21 ilmeği bekletmek ve ilmekleri kaybetmemek için misinalı şişe geçiriyoruz. Daha sonra 20 ilmek kesiyoruz. Çünkü burası yakası olacak. Daha sonra en sonda kalan 21 ilmeği de düz olarak örüyoruz. Anlatımımızın devamı için videomuzu izleyebilirsiniz.

Yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bırakabilirsiniz. Videomuzu beğenmeyi ve paylaşmayı, kanalımıza abone olmayı unutmayın. İzlediğiniz için teşekkür ederiz.

Akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız telefon veya tabletinizdeki Google Play Store’da Pratik Yazar kelimesini aratıp ücretsiz uygulamamızı yükleyebilirsiniz. Böylelikle güncel videolarımıza da takip edebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.pratikyazarofficial&hl=tr
—————————————————
Farklı örgü modelleri için www.nazarca.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
—————————————————

Kanalımıza Abone Olmak İçin Tıklayınız: https://goo.gl/JREWzZ
Android Uygulamamız: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.pratikyazarofficial&pageId=104948882519580633375
Facebook: https://www.facebook.com/pratikyazar
Instagram: https://www.instagram.com/pratikyazar
Twitter: https://twitter.com/pratikyazar
Google+: http://google.com/+Pratikyazar

Belki bunları da beğenirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir